Rootsi firma petnud tööle tasuta Betsson 5 aastat-betalningsvägran

Reklaam veebi Svedala AB on alates 2003 töötanud, nagu affiliate Betsson ja rühma Betsson kõikide mängude tootjatega. Selle aluseks on ärilepingu kui makse tehakse Kuna Betsson teenida raha, komisjon, mis on. See komisjon on kokkulepitud eluiga.

2015 aasta suvel murdis Betsson käesoleva lepingu. Suletud kõik sisselogimised, varastas igakuiselt komisjonid (umbes 10 000) ja jäi oanträffbara. Ei vastata, e-posti.

Reklaam veebis sai advokaat isegi saada vastus. Kui läbi veebi avalduse et Betsson reklaam TOS reegleid rikkunud ja seetõttu suletud kõik kontod ja rikkunud lepingu.

Lisaks tõestatud Betsson et see ei olnud tõsi, et ei olnud põhjust murda kokkulepe. Vastavalt lepingule reklaam veebis ühendust ja lahendage probleem. Probleem oli väidetavalt suunatud reklaam veebilehe petturitest lingid ja edastati Betsson. Midagi, mida me kohe mõne rakendusega filtreerida.

Kuid Betsson ei hooli kas järgida isegi kokkulepete. Sulgeda, vaid koostöö ja seega teenida 15 miljonit, Betsson võla ja reklaamimisele. Võla arveldatud ja kohtutäiturile on esitatud, kuid Betsson’s juristid vaidlevad arve ja Maltal ettevõtte struktuuride üks saate vältida makse.